درباره سایت پالت

آشنایی با سایت پالت و دنیای رنگی اش  :

پالتی به دست بگیرید و به نقاشی و رنگ آمیزی محیط اطراف خود بپردازید. دکوراسیون خانه شما بوم است و قلم رنگ آمیزی آن در دست شما ! پس آن را به گونه ای زیبا سازید که همچون یک تابلوی نقاشی بعداز تماشای آن احساس خوبی داشته باشید. در سایت پالت این حس خوب را تجربه کنید

پالت و دنیای رنگی دکوراسیون :

  • پالت دکور و دنیای زیبای چیدمان منزل – عکس ها و مقالات دیدنی از چیدمان اتاق پذیرایی – نشیمن – اتاق خواب و…..
  • در بخشی از سایت پالت که یکجور گالری خواهد بود ، ترکیب های رنگی را برای الهام بخشی ، ایده گرفتن به نمایش می گذاریم. دکوراسیون داخلی خانه خودتان را با ایده گرفتن از چندین رنگ هماهنگ به بهترین شکل ممکن زیبا و خیره کننده نمایید. ترکیب رنگی های موجود در سایت پالت دارای هارمونی بوده و به مسائل روانشناسی رنگ توجه شده است.
  • در قسمت دیگری از سایت پالت به اکسسوری ها و لوازم تزیینی خانه می پردازیم. مقالاتی مفید و جامع در مورد نحوه به کارگیری لوازمی چون مجسمه ها – آباژور – مبلمان – گلدان ها و…. همه مواردی که ذکر شد نقش مهمی در زیبایی و جذابیت دکوراسیون پذیرایی ، نشیمن و یا اتاق خواب دارند. و با شناخت دقیق آنها و کاربرد درست به چیدمانی زیبا دست خواهیم یافت.
  • در قسمت دنیای سبک ها ، به انواع سبک در طراحی داخلی اشاره میکنیم. سبک هایی همچون :

دکوراسیون کلاسیک

مدرن

فرانسوی

مینیمال

و…..

که هرکدام در مقالاتی جداگانه به همراه عکس توضیح داده می شوند.

  • برای شما که از سایت تخصصی دکوراسیون خانه یعنی سایت پالت دیدن میکنید بخشی در نظر گرفته شده که به راحتی به جستجوی دکوراسیون رنگی خود مشغول شوید.

با انتخاب رنگ مورد نظر از منوی اصلی ، به مقالات مربوطه آن رنگ هدایت می شوید.

و در پایان در بخش ویژه های پالت ، مقالاتی متفاوت با دیگر بخش ها را میخوانید. مقالاتی همچون دکوراسیون ایرانی ، اینفوگرافیک و…..

 

زهرا موسوی

 

اینستاگرام پالت